• Universiti Malaya Open Science
  • openscience@um.edu.my
logo
logo

Data Stewards

The Team

Name Position Email Phone. No Profile Image
YBrs. Profesor Madya Dr. Noorhidawati Abdullah

Jabatan Sains Perpustakaan & Maklumat

noorhidawati@um.edu.my 03-79675706
YBrs. Profesor Madya Dr. Yanti Idaya Aspura Mohd Khalid  Jabatan Sains Perpustakaan & Maklumat yanti@um.edu.my 03-79675400
Cik Sutarmi Binti Kasimun Timbalan ketua Pustakawan  sutarmi@um.edu.my 03-79673304
Encik Chang Lee Wei

Pegawai Penyelidik 

cclw86@um.edu.my 03-7967 5522
YBrs. Dr. Nurzatil Sharleeza Mat Jalaluddin Pensyarah kanan  nurzatil@um.edu.my 03-79673304
Puan Zaharah Ramly Penolong ketua Pustakawan  zaharahr@um.edu.my 03-79673298
YBrs. Dr. Chantiriga Ramasindarum Pegawai Penyelidik  chanthi@um.edu.my 03-79673298
YBrs. Dr. Azizi Abu Bakar Pegawai Penyelidik  azizi.bkr@um.edu.my 03-7967XXXX
YBrs. Dr. Karen Ng Lee Phang Pegawai Penyelidik  karennlp@um.edu.my 03-79674896
YBrs. Dr. Nurul Fauzani Jamaluddin Pegawai Penyelidik  nfauzani@um.edu.my 03-79674581
YBrs. Dr. Noor Liana Mat Yajit Pegawai Penyelidik  noorliana@um.edu.my 037967XXXX
Puan Sabariah Basir Pustakawan Kanan  sabariah02@um.edu.my 03-79673298
Cik Aruna J.E. Thambidorai Pustakawan Kanan  aruna@um.edu.my 03-79673357
Puan Adida Mohd Amin Pustakawan Kanan  adida@um.edu.my 03-79676515
Encik Haslan Tamjehi Pustakawan Kanan  haslan@um.edu.my 03-79677285

Encik Muhamad Faizal Abd Aziz Pustakawan Kanan  mfaizal@um.edu.my 03-79675259

Puan Rohaizah Jaafar Pustakawan Kanan  izah@um.edu.my 03-79676116

Puan Juhaida Abd Rahim Pustakawan Kanan  juhaida@um.edu.my 03-79677744
Puan Hanani Fauzi Pustakawan Kanan  hananif@um.edu.my 03-79673919
Puan Siti Mawarni Salim Pustakawan Kanan  sitimawarni@um.edu.my 03-79673921
Puan Noorsuzila Mohamad Pustakawan Kanan  noorsuzila@um.edu.my 03-79673922
Cik Nik Nur Asilah Nik Shamsuddin Pustakawan Kanan  nnans@um.edu.my 03-79677743
Puan Noor Hasanah Mohd Hanafi Pustakawan Kanan  mnoorhasanah@um.edu.my 03-79673357
Puan Annur Thahirah Abd Hadi Pustakawan Kanan  annurhadi@um.edu.my 03-79673302
Puan Noraslinda Sanusi Pustakawan Kanan  linda@um.edu.my 03-79673384
Cik Ilina Syazwani Musa Pustakawan Kanan  ilina@um.edu.my 03-79673296
Encik Mohd Fadhli Rahmat Fakhri Pegawai Penyelidik  fadhli@um.edu.my NIL
YBrs. Dr. Siti Marjiana Ismail Pegawai Penyelidik  marjiana@um.edu.my 03-79676703
YBrs. Dr. Najiah Mohd Sadali Pegawai Penyelidik  najiahms@um.edu.my 03-79676993
Puan Siti Norfateha Azwa Adnan Pustakawan   norfateha@um.edu.my 03-79673296
Puan Fairuz Nawwar Mansor Pustakawan  fairuznawwar@um.edu.my 03-79677782
Puan Nuratiqahnadzira Abdul Rani Pustakawan  nuratiqah.ar@um.edu.my 03-79677003
Cik Norshahzila Idris Pegawai Penyelidik  shahzila@um.edu.my 03-79673490
Cik Anna Tutsilawati Md Komaruddin Pegawai Penyelidik  annatutsilawati@um.edu.my 03-79676947

Last Update: 12/06/2024